Кандидат у президенти США закликає підтримати інтеграцію України в НАТО

Сенатор Джон Маккейн розповсюдив заяву, в якій закликав встановити новий глобальний порядок, допомогти Грузії і Україні вступити в НАТО, визнати незалежність Косово, а також заснувати глобальну Лігу демократій на чолі з державами НАТО для захисту і просування принципів демократії у світовому масштабі. Цей його меморандум випущено замість урочистої промови на Мюнхенській конференції безпеки.


«Сьогодні нам необхідне відродження НАТО, ренесанс трансатлантичних взаємин для розширення світу, процвітання і демократії далеко в 21 століття». За словами сенатора «перед трансатлантичним співтовариством сьогодні стоїть завдання створити основу для нового глобального порядку ради світу, який продовжуватиметься не десятиліття, а до кінця поточного сторіччя».

«Наш альянс повинен бути за розмахом таким же міжнародним, як і виклики з якими ми стикаємося, і повинен вступати в партнерства з готовими до цього демократіями по всьому світу», – заявив сенатор.

«Окрім цього ми повинні працювати над створенням глобальної Ліги демократій, серцевиною якої будуть країни-члени НАТО і метою якої будуть захист і просування глобальних демократичних принципів», – оголосив кандидат в президенти США. (Форум)