Ганьба Моісеєву!

Читінські черносотенці, тульські казаки, православні Одеси, Ялтінська міська рада, жителі Обнинську, Новосибірську, Калінінграду, Єпархія Владівостока, єкатеринбурзькі священники, віруючі Алтаю та Тюмені, Чебоксарів та Володимиру, Барнаулу та Махачкали, донські казаки, Орловські комсомольці та ще багато-багато інших. Що єднає всіх цих людей? Всі вони, а тепер вже й київські активісти, вимагають, протестують, закликають, пікетують, загрожують, відміняють, провокують, добиваються, виступають та роблять ще багато чого у зв’язку з прибуттям до їх міст з гастролями російської блакитної зірки Бориса Моісеєва.


Як повідомив Новий Регіон, києвські активісти суспільної організації „Спілка православних громадян України” мають наміри провести пікети 13 листопада у 18:00 біля київського палацу „Україна”, де плануються виступи Бориса Моісеєва. Акція спрямована не проти самої зірки, а проти того, що несуть його виступи. . За думкою представників СПГУ, виконавець „пропагандує культ разварату та сексуальних розбещень”. „Ми, жителі міста Києва забов’язані виразити свій протест проти цієї мерзотності, інакше нас та наших дітей чекає жереб Садома та Гомори”, – попередили вони. Подібні акції плануютсья й в Одесі.

Доречі, за результатами дослідження компанії „ТНС Україна”, в українському суспільстві за останні 5 років гомофобія зросла. Стало більше людей, що виступають проти надання представникам сексуальних меньшинств того ж обсягу прав, якими користується гетеросексуальна більшість громадян, як то право зареєструвати шлюб, право виховувати дітей, тощо (muzdorovu.ru).