Черговий монумент осквернили у Львові

У центрі Львова невідомі осквернили Монумент бойової слави, зробивши на ньому надписи антикомуністичного та антиросійського напрямку. Про це заявив перший секретар Львівського обкому Комуністичної партії України Олександр Калинюк.


„На монументі слави великими буквами був вичеканено надпис „Переможцям над фашизмом”. Вандали, скоріш за усе, за допомогою трафарету, дописали білою фарбою на чорному граніті великими буквами: „Переможцям над фашизмом, комунізмом та російським імперіалізмом ”.

Це вже не перший акт стосовно пам’ятників Вітчизняної війни у цьому регіоні. Це показує, що деякі політичні сили мають ціль розпалювати у Львові міжнаціональну ворожнечу, вести до розриву добросусідських відносин з Росією.
Калинюк повідомив, що КПУ звернеться з відповідною заявою до прокуратури та буде вимагати прийняття заходів з метою не допустити подібне у майбутньому.

В кінці жовтня у місті Дрогобич Львівській області невідомі розмалювали фарбою Меморіал Слави, встановлений на місті захоронення солдат Червоної армії, загинувших під час Вітчизняної війни.