Пісня єднає

У Києві завершився трьохденний III Фестиваль – конкурс російської пісні. Він був проведений Всеукраїнською національною культурно-просвітною громадою «Русское собрание» за підтримкою Слов’янського Комітету України. Подія відбулася за участю Уряду Москви, Московського будинку співвітчизника та Департаменту міжнародного звязку міста Москви. 5 листопада переможцям були вручені почесні грамоти, дипломи та призи фестивалю, розповів Новий регіон.


Серед номінацій фестивалю були народна та сучасна пісні. Також враховувався рівень виконання. Фестиваль продемонстрував кращі самодіяльні таланти України та їх відповідальне ставлення до фольклору й сучасної творчості.

„Пісня – це не просто слова та музика, це особливий стан душі. Коли починається пісня, смолкають бесіди та суперечки, навіть найшумніша компанія завмирає, та вже через хвилину-другу створюється добрий колектив, що співає одну мелодію. Це – об’єднуюча роль пісні у світі.”- Розповіла Алла Потапова , пояснюючи, чому для фестивалю обрали саме цей напрямок.