Верховна Рада побоюється, що українцям не буде місця в Україні

Україна повинна вирішити проблему незаконної міграції таким чином, як це роблять країни Євросоюзу. Про це, виступаючи в парламенті, оголосив народний депутат від Партії Регіонів Юрій Мірошниченко (for-ua.com).


За словами парламентарія, «більшість нелегальних мігрантів, що приїхали до України, залишаються на її території, тому що їх не пускають в країни ЄС». Юрій Мірошниченко наголосив, що також необхідно покращити умови життя громадян України, що мешкають на території країн ЄС.

Виступаючи з цього питання, нардеп з НУ-НС Іван Заєць заявив, що парламент повинен ратифікувати угоду між Україною та ЄС щодо реадмісії осіб для того, щоб влада навела порядок в міграційній сфері. Як він висловився, «якщо не займатись цим питанням, то через декілька років українцям не залишиться місця в Україні»

Нагадаємо, що тема нелегальної «транзитної» еміграції в Україні останнього разу підіймалася Юрієм Луценко під час виборчої кампанії. Тоді він говорив про те, що не можна припускати створення з України «буферної зони» між ЄС та країнами, з яких намагаються проникнути нелегальні емігранти. Також він зворушив питання щодо необхідності створення адекватних умов для утримання інтернованих нелегалів.