Ющенко визначив дед-лайн підготовки до Євро-2012

Віктор Ющенко зазначив, що загальнонаціональна програма підготовки до Євро-2012 має бути дороблена, остаточно узгоджена та прийнята протягом 10 днів. Вже починаючи з лютого повинні розпочатися роботи з будівництва й реконструкції інфраструктури.


За словами Ющенка, протягом 10 днів на оргкомітеті буде прийнято загальнонаціональну програму, що координуватиме роботу всіх державних закладів щодо цього питания.

Президент додав, що протягом зазначених 10 днів часу аналогічні програми повинні бути затверджені в шести українських містах, де планується проводити матчі Євро-2012.

При цьому Ющенко відзначив, що в більшості міст, де буде проводитися Євро-2012, і міські, і обласні ради вже затвердили відповідні документи, але не всі.

Повинні початися конкретні роботи з будівництва й реконструкції інфраструктури для підготовки до проведення єврофорума.

“Січень – це останній місяць для проведення планових заходів. Починаючи з лютого, пооб’єктно ми приступаємо відповідно до плану робіт, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією спортивної інфраструктури, готелів, портів, вокзалів і т.д.”, – сказав Ющенко.

В рамках фінальної наради планується остаточно вирішити всі фінансові питання. Також буде завершено дискусію щодо створення національного реєстру доріг, плану підготовки культурних і творчих заходів. Президент відзначив, що спортивна інфраструктура має бути повністю готова до 2010 року, а інші програми – до 2012 року.