Євробачення-2008: Сон у весняну ніч або про що молиться президент

Якщо у ніч з четверга на п’ятницю вам приснилася українська поп-дива Ані Лорак, можете не шукати сонника, бо з великою долею можливості це й сон може означати, що ви – Діма Білан, та дуже скоро ви маєте стати переможцем конкурсу «Євробачення».

Саме Ані Лорак, що втікає та ховається у темряві, побачив уві сні золотий хлопчик російської по-сцени Діма Білан перед тим, як взяти й виграти фінал Європейського музичного турніру «Євробачення», що відбувся 24 травня в столиці Сербії Белграді.

Хоча пані Ані й бігла попереду, а Діма лише намагався її догнати, у житті все вийшло інакше. Білан, який приймає участь у турнірі вже вдруге, став переможцем із піснею Believe, а українська зірка, зайняла почесне друге місце. Діма отримав 272 бали, а Ані зібрала 230. Третє місце зайняла Греція з 218 балами.

За останні чотири роки Україна приймала «Євробачення» два рази завдяки Вірці Сирдючці та Руслані, але наступного року музичну тусовку очікуватимуть в Росії. Проте, президент України Віктор Ющенко заявив, що вважає Ані Лорак найкращою, та розповів, що власно молився за її перемогу. Також, пісня “Shady Lady” отримала найвищий бал від організаторів турніру та колишніх чемпіонів. Співачка отримала звання найкращої артистки та статуетку, що підтверджує це звання. Вдома артистку може очікувати приємний сюрприз. За друге місце на конкурсі Національна Телекомпанія України клопоче в секретаріаті президента про надання Ані звання народної артистки України, а автора пісні Філіпа Керкорова вважають гідним звання кавалера ордена за заслуги 3-го ступеню.