У Києві презентують трьохголового Ющенка

У столичному Українському Будинку встановлена найбільша картина, що носить назву «Хроніки України», площею 150 кв. м. Івано-Франківський художник Роман Бончук написав історію України в 1700 образах і особах, які вплинули, на його думку, на долю країни. Презентацію «Хронік» у Києві приурочено до дня Соборності країни — 22 січня.


На відкритті буде присутній Президент Віктор Ющенко, якого зображено на картині з трьома головами. Журналісти стали свідками монтажу картини, яку вперше натягували не вздовж стіни, а у формі… конуса. На жаль, потім конус вирішили не споруджувати, а просто розташували картину у фойє півколом під невеликим нахилом.

За словами Бончука, він збирається провести в середу спеціальну двох- чи трьохгодинну безкоштовну екскурсію. Незалежно від того, чи будуть присутні політиками чи ні. Час проведення ще точно не визначений, на жаль. «Сподіваюся, що серед глядачів опиняться нинішні прототипи образів «історії» – зазначив Бончук. «Якщо хтось з влади попросить мене намалювати його портрет, то я погоджуся. А ось якщо вони захочуть поставити свій автограф на своєму ж образі, то я відмовлю».