Посварилися якось міліціонер та мер…

Посварилися якось Льоня та Юра. Та не просто посварилися, але й фізично один одного принизили. Льоня, за словами Юри, підступно підкрався та вдарив останнього по коліну. Юра, в свою чергу, несподівано, як стверджує Льоня, накинувся на нього та спричинив пошкодження верхній та середній частинам тіла Леоніда. Потім обидва довго скаржилися старшим, старші їх журили, але Юра та Льоня один одного не простили та вперто відмовляються просити пробачення. Яке нам діло до скарги між хлопцями, запитаєте ви? Справа в тому, що діючі персонажі цієї трагікомедії, що відбулася під носом у президента України – головний міліціонер України Ю.Луценко та головний киянин – мер столиці Л.Черновецький.

Бійка сталася одразу після засідання Ради національної безпеки та оборони. Свідками події стали декілька губернаторів та скандал набув публічності. За словами міністра внутрішніх справ, його гнів визвали скарги мера президентові та звинувачення Луценка у вимаганнях від голови Київа землі для інших стражів закону.

Представники різних політичних сил країни вже відреагували на ці події відповідно моменту. Так, біло-сині наполягають на розслідуванні інциденту та на зняття повноважень міністра під час розслідування. Ющенко доручив прокуратурі розслідувати цей „позорний” випадок. Комуністи пропонують звільнити з посад обох гарячих парубків.

Бійка набула популярності в ЗМІ, а українські політичні сили намагаються використати ситуацію з користю для себе. Так чи інакше, але мова про реальні джерела конфлікту, тобто про скаргу Чернівецького щодо вимагань з боку головного міліціонера країни, майже ніде не йдеться.