У Харкові відкривають музей прибульців

Музей космонавтики та уфології незабаром розпочне свою роботу. Чотириметрові фігури прибульців і фотографії очевидців НЛО поки що розташувалися у приміщенні харківського планетарію — місці розміщення майбутньої експозиції, яку планують відкрити 23 березня.

Трьох чужинців – синього, зеленого і сріблястого – зібрали з пластикових пляшок, проволоки і клею. Образ відтворено за свідченнями очевидців, які поспілкувалися з прибульцями. Автор чудернацьких скульптур художник і біолог Ігор Березюк стверджує, що також вступав в контакт з позаземною цивілізацією, причому неодноразово. Березюк стверджує, що зустрічався з НЛО тричі, останній раз таке з ним відбулося два роки тому: у Коктебелі він бачив над морем низку кружляючих вогників. Проте гуманоїдів він ілюзією не вважає і, за його словами, продовжує спілкуватися з ними і зараз за допомогою медитації.

Як вважає Березюк, музей має слугувати благородній меті — зміцненню безпеки планети: «Треба вміти розпізнавати позитивних прибульців та остерігатися агресивних інопланетян, які також є у Всесвіті». На думку засновника музею, наразі людство потребує програму вивчення інопланетних візитерів, оскільки для непідготовленої людини зустріч з позаземною цивілізацією може бути небезпечною, навіть якщо вона не ворожа. (Уніан)