У центрі столиці з’явиться ковзанка

Сьогодні на Софійській площі розпочали заливати ковзанку під відкритим небом, повідомляє офіційний сайт Київської міськради. . Наразі на площі вже встановлена спеціальна платформа. Роботи проходять згідно з графіком, тому відкриття ковзанки відбудеться вчасно, 13 січня. Про це повідомив заступник голови КМДА Віталій Журавський.


Він нагадав, що, за дорученням Київського міського голови Леоніда Черновецького, ковзанка на Софійській площі працюватиме з 13 січня до 15 березня 2008 року. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Розмір льодового майданчика, який сьогодні мають розпочати, становитиме 40 м на 20 м. Працюватиме ковзанка з 10 ранку до 11 вечора. Поряд буде облаштовано пункт прокату ковзанів. Ця послуга буде платною. Крім того, для відвідувачів ковзанки поблизу працюватиме безкоштовний паркувальний майданчик», – сказав Віталій Журавський.

Нагадаємо, що організувати роботу ковзанки планується наступним чином: робочий час буде поділений на сеанси тривалістю по 60 хвилин. Аби потрапити на сеанс, необхідно буде завчасно на нього записатися та отримати талончик. Це можна буде зробити безпосередньо у працівників ковзанки. Розклад сеансів та умови запису буде розміщено на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації www.kmv.gov.ua.

Поряд з ковзанкою будуть розміщені усі необхідні об’єкти – роздягальні, медпункт, громадський туалет, кіоски з продажу гарячих напоїв, лави та приміщення для охорони. Продаж алкогольних напоїв поблизу ковзанки буде суворо заборонений.