Київський мер та київський суд простили Луценко

25 травня цього року в Києві пройшли дострокові вибори мера міста. З попереднього мера проголосувало більш ніж 30% киян. Вчора, 3 червня, Леонід Черновецький від щирого серця присягнув на вірність мешканцям міста. Він також пообіцяв покращити життя киян та дотримуватися законодавства.


В свій перший робочій день мер також великодушно простив міністра внутрішніх справ Ю.Луценко, з яким у нього стався конфлікт в секретаріаті президента 19 січня цього року. Мер відізвав свою заяву в прокуратури, бо, за його словами, ця справа «набуває політичного окрасу». Він також додав, що все одно не зможе стояти поруч з міністром, бо той викликає в нього неприємні емоції (rosbalt.ru).

Нагадаємо, що тоді Луценко звинуватив Черновецького у незаконному розподілі міської землі, після чого між гарячими парнями сталася невеличка бійка. Кожен з бійців наполягав на своїй версії подій, та прокуратура Києва збудила кримінальну справу у відношенні Луценка за фактом нанесення легких фізичних пошкоджень тілу Черновецького.

Та не тільки столичний мер відпустив Луценкові гріхи. Вчора, 3 червня, Подольский суд міста Києва признав незаконною кримінальну справу у відношенні Луценка, бо з документів, наданих судові, не видно, що Луценко здійснив службовий злочин.