Брак коштів на ремонт загрожує шляховому сполученню з Молдовою

Україна наражається на небезпеку втрати міжнародної траси, що з’єднує країну з сусідньою Молдовою. Одночасно з цим, південне місто Болград ризикує залишитися без водопостачання. Причиною такої ситуації називають брак коштів на ремонт центрального водогону, розташованого під автомагістраллю.


Головний комунальник Болграда Володимир Гиржу оголосив, що капітальний ремонт водогону необхідно проводити терміново, оскільки руйнівні процеси неможливо припинити. „Якщо почнеться ось такий масовий обвал, як зараз, це призведе до того, що своєю масою земля розірве трубу і 15 тисячне місто залишиться без води. Більше того, тут проходить високовольтна лінія електромереж і в будь який момент вода може провести струм і накоїти лиха”, зауважує він.

Наразі узбіччя уздовж автобану Болград-Ізмаїл просідає неймовірно швидкими темпами. Вода з пошкоджених труб вимиває грунт з-під асфальтового покриття. Аварійним автошляхом нині здійснюється перевезення вантажів з Молдови та Румунії, що додатково руйнує дорогу. На трасі подекуди вже утворилися двометрові провали.

Щоб повністю відремонтувати і перекласти водогін, Болграду необхідно чотири мільйони гривень. При цьому, загальний міський бюджет складає п’ять мільйонів. (Кореспондент)