Фінальний матч Євро-2012 в Київі під загрозою сриву

Проведення фінальної частини чемпіонату Європи по футболу 2012 року в Україні під загрозою. Так вважає головний тренер вітчизняної збірної Олег Блохін.


„Це все ще під великим питанням. Чому? Якщо не знесуть торгівельний комплекс „Троіцкій”, який будується перед НСК „Олімпійський”, то, можливо, не буде Євро-2012. Якщо це питання не вирішать, можливо, стадіону не буде. Я не розумію, Як можна знести „Олімпійський”, який був ще при Хрущові. Це національна гордість. Е пам’ятники давнини, та є історія України. „Олімпійський” – це історія України,” – заявив Блохін. Він також вважає, що на сьогодні, реальність відмови Києву в проведенні фінального матчу ЧЄ – 80% (УНИАН)

Нагадаємо, що ще в червні цього року Європейський футбольний союз виразив серйозне занепокоєння ситуацією навколо НСК „Олімпійський”, де заплановано провести фінальний матч чемпіонату Європи. В УЄФА відмітили, що той факт, що реконструкція стадіону ще не почалася, може значно вплинути на оцінку підготовки України до ЧЄ. Однак найголовнішою проблемою є будівництво на площі перед НСК торгівельно-розважального центру. Якщо споруду не знесуть до нульового рівня та не звільнять евакуаційні шляхи для глядачів, матчі рівня Чемпіонату Європи, за словами представників УЄФА на цьому стадіоні проводитися не зможуть.

Щодо самого О. Блохіна – його доля буде вирішена 5 грудня у четвер. Контракт в головного тренера української збірної вже закінчився, а новий ще не підписано. Президент ФФУ Г. Суркіс натякає, що знає, чи залишиться Блохін керувати національною збірною, але ані він, ані О.Блохін не мають намірів ділитися цією інформацією до 6 грудня. Кілька днів тому, за інформацією sports.ru, Блохін відмовився від пропозиції очолити клуб „Москва”.