Святкування 63-ї річниці визволення України від німецьких окупантів

Наступної неділі 14 жовтня, з приводу святкування 63-ї річниці визволення України від німецьких окупантів, в Києві мають пройти декілька масштабних акцій.

Так, згідно з Українськими новинами, на Майдані Незалежності зберуться Ленінський Комуністичний Союз Молоді, щоб провести антифашистський мітинг з 7:00 до 23:00 та організація „Реформація” із святковим концертом.

Також заявки на проведення акцій на Хрещатику та Майдані подали Всеукраїнський Союз Радянських Офіцерів та Союз Жінок-Робітниць „За майбутнє дітей України”. Міське відділення Комуністичної Партії планує відсвяткувати річницю на Бессарабському та Європейському майданах, Хрещатику та Майдані Незалежності з 8:00 до 23:00.

„Українське Козацтво” прийматиме урочисту присягу на Софійському Майдані з 9:30 до 11:30.

У неділю на Майдані також зберуться прихильники УПА. Організація „Народна варта” має провести мітінг з приводу святкування 65-ї річниці УПА, де також з 14:00 до 17:00 благодійний фонд „Соборність” планує фестиваль народної пісні.
На Софійському Майдані з 12:00 до 15:00 з цього ж приводу має провести свої акції організація Світовий Ювілейний Оргкомітет та „Центр національного відродження Києва”.

Усього Київська міська адміністрація отримала заявки на проведення акцій 14 жовтня від 10 суспільних організацій та однієї партії.