Кримінальна історія, або про що треба думати грабіжникам у зиму

На початку грудня цього року в Харківській області сталася спроба пограбування. Все розгорталося за банальним сюжетом: четверо невідомих, одягнені в капелюхи з дірками для очей, зв’язали сторожа райпотребсоюзу міста Красноград, та, погрожуючи розправою, вимагали гроші. Зрозумівши, що грошей в сторожа немає, невідомі зломами телефон та зникли з місця злочину в невідомому напрямку. Сторож, 54-річна жінка, викликала міліцію.


На перший погляд в цій історії немає нічого незвичного, коли б не факт, що міліціонер, який прибув на місце події, знайшов злочинців вже через кілька хвилин. Справа не в геніальності слідства, а в безглуздості горе-грабіжників. На допомогу вартівникові закону прийшла матінка-природа. Невдахи залишили чудові за чіткістю сліди на снігу, які привели прямо до їхньої оселі.

Було затримано чотири підлітка, один з яких – п’ятнадцятирічний учень школи-інтернату Харкова. Він вже неодноразово втікав з інтернату до своєї тітки, та заробляв гроші збиранням металобрухту. Саме він виплодив ідею пограбувати сторіжку, та підбив на це своїх друзів. За їх словами, вони були впевнені, що в приміщенні нікого немає. А спеціальні маскувальні шапки вони, напевно, одягли для того, щоб не викликати підозру в перехожих.

Тепер невдалим злочинцям загрожує порушення кримінальної справи (за матеріалами УРА-Информ.Харьков).