Ющенко заявив, що знає тих, хто його отруїв

Віктор Ющенко заявив, що йому відомі імена тих, хто його отруїв.


Президент України Віктор Ющенко під час інтерв’ю австрійському Der Standard заявив про те, що йому відомі імена осіб, які дали наказ його отруїти.

На запитання журналіста, чому він не називає імена кривдників, Президент заявив, що слідство триває. Він, зокрема, зазначив, що люди, які займаються цією справою працюють по 15 годин в день.

Ющенко сказав, що в досудовому слідстві повинні бути допитані люди, які мають відношення до організації горезвісної вечері, під час якої його було отруєно. «Ці три особи перебувають в Росіі та мають, між іншим, російське громадянство. Україна спрямувала офіційний запит на їх видачу »,- наголосив Президент.

Глава України також повідомив, що в даний час на найвищому рівні проходять переговори про їх екстрадицію.

“Ці люди добре знають, чому вони перебувають у Росії. Без їх участі в слідстві нам буде дуже важко поставити в цій справі крапку. І я вважаю, що Росія дотримається своїх зобов’язань, які передбачає двостороння угода про юридичну допомогу», – сказав Президент.

Віктор Ющенко також додав, що зараз він почуває себе так само добре, як перед отруєнням в серпні 2004 року.
Нагадаємо, що сьогодні Президент відбув до Швейцарії для планового медичного обстеження та динамічного контролю за реалізацією лікувальної програми з виведення діоксину з організму.

За матеріалами: der Standard, Кореспондент.