Вінницький суд відмовив в екстрадиції нацбола в Росію

Замостянський районний суд Вінниці відмовив обласному УБОЗ в екстрадиції в Росію активіста російської Націонал-більшовицької партії Михайла Гангана, повідомляє видання Коммерсантъ- Украина.


Як пише Ъ-Украина, у ході вчорашнього засідання суду заступник начальника відділу УБОЗ УМВС у Вінницькій області Ярослав Фурик наполягав на екстрадиції Гангана, посилаючись на письмове прохання ГУБЗ у Самарській області, що продовжує наполягати на арешті Михайла Гангана і його екстрадиції в Росію. Там він має відбувати покарання за рішенням Кіровського райсуду Самари, копія якого перебуває в матеріалах справи.

“Навіть якби таких документів не було, ми б однаково його затримали, оскільки його оголошено у міжнародний розшук”, висловився Фурик.

За рішенням судді, УБОЗ УМВС у Вінницькій області було відмовлено в задоволенні подання про арешт і екстрадицію Михайла Гангана.

Нагадаємо, що Михайло Ганган був затриманий у Вінниці 31 грудня 2007 року та декілька днів потому суд дав санкцію на його арешт. Раніше активіст опозиції був оголошений правоохоронними органами РФ у міжнародний розшук у зв’язку з активною організаційною участю в самарському Марші незгодних.

11 січня Ганган, видачі якого вимагає від України російська влада, був звільнений з-під варти Апеляційним судом Вінниці. (Кореспондент)