Київські велосипедисти торжествують!

У Києві планують зробити велосипедні доріжки. Асоціація велосипедистів Києва внесла до Київради проект п’яти магістральних велосипедних маршрутів (Live-Ukraine.Com). Представник Асоціації повідомив, що доріжки скоріше за все будуть робитися за рахунок тротуарів. Ширина велосипедної доріжки повинна складати 1,5 метри. На київських мостах існують пішохідні доріжки, якими рідко користуються люди, тому буде логічним віддати ці доріжки велосипедистам. У інших містах пішохідна частина досить широка та мається можливість виділити шматочок для велотраси.


Представники Асоціації велосипедистів стверджують, що у Києві мешкає понад тисячу активних велосипедистів. Розвиток велосипедних доріжок у місті повинен стимулювати зростання кількості велосипедистів, зменшити кількість автомобілів та покращити екологію у місті.

Велосипедисти отримали підтримку Київради на початкових стадіях проекту. Створена група, яка повинна працювати над ним.

ДАІ столиці повідомляє, що кількість дорожньо-транспортних випадків за участю велосипедистів значно зріс у порівнянні з попереднім роком. З початку року трапилося 17 інцидентів, у яких постраждало 17 велосипедистів.