У Президента України немає політичного майбутнього?

Народний депутат із фракції НУ-НС, голова комітету ВР з питань нацбезпеки й оборони Анатолій Гриценко вважає, що Віктор Ющенко не має шансів бути переобраним на посаду Президента України.


Про це він заявив у ефірі Радіо Свобода. Говорячи про політику Віктора Ющенка, Анатолій Гриценко зазначив, що шансів здобути перемогу на чергових Президентських виборах у Віктора Ющенка немає. «Людина, яка мала понад 60% підтримки виборців, і яка зараз має, можна сперечатися, 8%, 10% чи 12%, то це людина, яка не має політичного майбутнього для того, щоб бути переобраним на цю ж саму посаду», – сказав Гриценко. Також він назвав вважає особистою трагедією Віктора Ющенка втрату довіри серед населення країни та бездарну політику.

«Я думаю, що, мабуть, особиста трагедія чинного Президента в тому, що, маючи той підйом, який буває, по-перше, не в кожній країні, а по-друге, не кожного навіть століття, маючи все те, що було наприкінці 2004-го — на початку 2005 року, і так, вибачте, бездарно все це здати і не досягти позитивного результату, я думаю, що це особиста трагедія для нього як для політика», – зауважив депутат.

Крім того, за словами Анатолія Гриценка, Віктор Ющенко ризикує залишитись без підтримки жодної політсили, насамперед, через зневіру у нього як у політика, здатного здійснити позитивні зрушення в країні. (Кореспондент)