Україна встановлює культурні зв’язки з Європою

Минулого тижня мер Києва Леонід Черновецький навів культурні мости з двома великими європейськими столицями.


15 листопада Леонід Черновецький зустрівся зі своєю варшавською колегою Ханною Гронкевич-Вальц. Зустріч була приурочена до святкування днів Варшави у Києві та на ній обговорювалися питання співпраці між столицями двох держав у господарській, економічній і культурній сферах.

«Я вважаю, що Польща дуже багато зробила для України, і це я говорю як тричі депутат Верховної Ради. Я чекаю від співпраці Києва і Варшави лише плідних результатів», – відзначив Леонід Черновецький.

У свою чергу Ханна Гронкевич-Вальц заявила, що важливими елементами співпраці між Польщею і Україною стануть Дні Варшави в Києві. «Переконана, що в майбутньому співпраця Києва з Варшавою стане ще більш тісною, адже ми будемо господарями Євро-2012», – додала пані Гронкевич-Вальц.

Днем пізніше Леонід Черновецький мав зустріч у мерії з Надзвичайним і Повноважним Послом Італії Фабіо Фаббрі. Посол завершує свою діяльність в Україні, але стверджує, що буде радий при намозі допомогти. Мер Київа виступив з ініціативою обміна пам’ятниками між Києвом та Римом. «При можливості ми обговоримо питання обміну пам’ятниками між Києвом та Римом, адже народи України і Італії мають схожі менталітети. Це два гордих та незалежних народи. Я впевнений, що ми будемо співпрацювати і з Вами, і з посольством Італії», – сказав Леонід Черновецький (Офіційний сайт Кіївської Міськради)