Після травневих свят Тимошенко відновить спроби переходу до парламентської республіки

Віце-прем’єр Олександр Турчинов заявив, що після травневих свят БЮТ внесе на розгляд парламенту проект змін до Конституції, який передбачатиме парламентську форму правління в державі.


Про це Олександр Турчинов заявив на прес-конференції сьогодні в Києві.Коментуючи вчорашню заяву Президента Віктора Ющенка щодо наявності у однієї з політичних сил свого варіанту конституційних змін, Турчинов сказав, що такі зміни розробляє БЮТ.

«Ми не чекаємо, що хтось за нас буде розробляти Конституцію, і тому утворили робочу групу», – сказав він.Турчинов пообіцяв, що вже після травневих свят, після того як парламент відновить свою роботу, БЮТ публічно представить свій проект змін до Основного Закону.Відповідаючи на запитання журналістів, чи буде там пропонуватись парламентська форма правління, він відповів: «Я сподіваюсь, що так».

При цьому Турчинов заперечив ведення представниками БЮТ переговорів з Партією регіонів. За його словами, недоцільно вести переговори з іншими політичними силами до офіційного внесення законопроекту на розгляд парламенту.
Нагадаємо, напередодні Президент Віктор Ющенко заявив про неготовність України перейти на парламентську форму правління. (Кореспондент)