Тимошенко обіцяє нові парламентські вибори

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що відставка її уряду приведе до дострокових виборів.


«Я переконана, цей уряд прийшов надовго. Навіть якщо ці політичні сили щось затіють за нашою спиною і, наприклад, збереться Партія регіонів з частиною демократичної коаліції і ще з якимись фракціями і героїчно проголосують за звільнення уряду – я переконана, що це приведе до нових дострокових виборів», – заявила Юлія Тимошенко в ефірі. Вона підкреслила, що у такому разі БЮТ набере ще більше голосів на дострокових парламентських виборах. «І тому я думаю, що цей уряд прийшов надовго», – сказала Тимошенко, передає «Інтерфакс-Україна».

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко вже заявляла про свою впевненість, що очолюваний нею уряд працюватиме багато років.

«Ми впевнені, що наш уряд працюватиме багато років, хоча зараз розповідають щодня, що там (в Україні – ред.) нестабільно і завтра-післязавтра – відставка уряду», – заявила Тимошенко.

Вона підкреслила, що її уряд знає, що «перед ним – дійсні багато років роботи», проте при цьому не забуває, що за 17 років середня тривалість роботи урядів в Україні склала 10 місяців.

Тимошенко підкреслила, що щодня вона фіксує результати роботи свого уряду. Також прем’єр відзначила, що впевнена в єдності демократичних сил в Україні, зокрема, Президента, уряду і парламенту, а також у тому, що Україна в перспективі стане членом Європейського Союзу. (ФорУм)