Триметрову великденну писанку встановлять у Львові

Святкування Великодня у Львові розпочнеться уже 24 квітня. На площі- Ринок з’явиться гігантська триметрова писанка, складена з 4-5 тис. кульок, пише видання 15 хвилин Львів.


Крім того, біля ратуші поставлять один великий і кілька менших «павуків». «Це така конструкція, яка чимось нагадує павука, і на якій будуть розвішані писанки», – повідомили організатори заходу.

Дерева на площі прикрасять пасхальними яйцями – це зроблять діти, які вже розмалювали писанки обереговою символікою різних регіонів України.

А уже 26 квітня львів’яни зможуть побачити на площі Ринок гігантську триметрову писанку, складену з 4-5 тис. кульок. Наступного дня для львів’ян і гостей міста відбудеться святковий концерт – його хедлайнером стане відомий вінницький гурт ТІК.

У Шевченковому гаю відбуватимуться традиційні ігри та забави. Зокрема, молодь водитиме гаївки, бавитиметься у веселі великодні ігри, а хлопці змагатимуться у побудові найвищої «вежі». Два наступні дні також будуть насичені цікавими подіями. Зокрема 28 квітня відбудеться концерт етнічних колективів. Родзинкою стане виступ британського гурту «Карпатіана». А 29 квітня львів’ян очікує концерт «І воскрес у третій день…». На ньому прозвучать фрагменти мес, ораторій, кантат Вівальді, Шуберта, Моцарта, Баха тощо. (Кореспондент)