Джаз у Львові

Львівські любителі джазу мають гарну нагоду опинитися в центрі подій, які пригорнуть увагу світової джазової громадськості.


17 листопада в рамках Міжнародного проекту «Ken Vandermark “Resonance” Project» до Львову завітає видатний джазовий музикант Кен Вандермарк (За матеріалами (http://lviv.proua.com).

Цей великий проект почнеться у Кракові, де десять музикантів з США, Швеції, Польщі та України (Юрій Яремчук – саксофон та кларнет, та Марк Токар – бас) запишуть альбом, за право видання якого вже ведуть боротьбу найвідоміші музичні лейбли світу. Потім музиканти відіграють у Гданську та Львові, де концерти будуть записуватись вживу.

Альбом планують випустити вже на початку 2008 року, та це, безсумнівно, стане однією з найзначніших подій у світі джазу.

Останніх декілька років Кена Вандермарка вважають одним із найважливіших музикантів сучасного джазу. Він – надзвичайно технічний саксофоніст (передусім тенор) і кларнетист (передусім басовий). Гра цього музиканта ставить його в один ряд із найвидатнішими представниками обох інструментів у сучасному джазі. Він також мусить бути поміченим, як рушійна сила джазової сцени. Більшість проектів, якими він керував – це проeкти насправді високого рівня. (diapazon.net)