Перед виступом Президента в парламенті депутати Тимошенко заблокували трибуну

Сьогодні Президент України Віктор Ющенко виступить у Верховній Раді з щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє положення України. Планується, що Ющенко дасть оцінку економічним, політичним і міжнародним подіям останнього часу і визначить стратегічні напрямки розвитку держави в сучасних умовах.


Як повідомляє інтернет-представництво Президента, відповідно до домовленостей у рамках коаліції, положення послання Глави держави є основою для остаточної редакції програми дій уряду, яку повинна затвердити Верховна Рада.

У свою чергу, представники фракції БЮТ вже заблокували президію і трибуну ВР. Варто відзначити, що секретар РНБО Раїса Богатирьова також знаходиться біля трибуни парламенту і спілкується з нардепами з БЮТ.

У вівторок нардеп з БЮТ Андрій Шкіль заявив, що фракція БЮТ має намір перед відкриттям ранкового засідання Верховної Ради заблокувати трибуну парламенту. У той же час нардеп з НУ-НС Роман Зварич відзначив, що БЮТ не узгоджував з НУ-НС питання про блокування трибуни ВР.

Відповідно до домовленостей у рамках демократичної коаліції, положення Послання Президента України є основою для остаточної редакції Програми дій уряду, яку повинна затвердити Верховна Рада України. На виступ Глави держави запрошені прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, члени уряду, голови обласних державних адміністрацій. (Кореспондент)