Секретаріат Президента передає у правоохоронні органи матеріали на Юлію Тимошенко

Секретаріат Президента передає у правоохоронні органи матеріали щодо корупції та державної зради з боку Юлії Тимошенко. У СП заявляють, що Тимошенко виконує умови домовленостей із керівництвом Росії.

Про це заявив заступник Глави Секретаріату Президента України Андрій Кислинський, повідомляє прес-служба Президента.

Зокрема, Андрій Кислинський зазначив, що за наявною у СП інформацією, політичне керівництво Російської Федерації з особливою увагою розглядає рішення щодо підтримки кандидатури прем’єр-міністра Юлії Тимошенко на виборах Президента України після виконання умов щодо пасивної позиції прем’єр-міністра України та її політичної сили у конфлікті з Грузією.

Більше того, за словами Кислинського, у Москві вже діє на чолі із Віктором Медведчуком центр із координації проекту Вибори – 2010. Як повідомив заступник глави СП, до центру також входять Сергій Клюєв, Григорій Суркіс та Олександр Задорожній. Гуманітарними проектами в Україні буде займатися Дмитро Табачник.
Андрій Кислинський заявив, що на реалізацію проекту підтримки Юлії Тимошенко вже зарезервовано близько 1 мільярда доларів США.

«Минулого тижня ми заявляли про наявність інформації щодо системної роботи Юлії Тимошенко в інтересах російської сторони. На жаль, ця інформація підтверджується. Більше того, свій Рубікон Тимошенко вже перейшла, і дороги назад, очевидно, немає. Саме із цим пов’язана її позиція щодо війни в Грузії – вона позбавлена можливості політичного маневру», – заявив А.Кислинський.

«Роботу передвиборчого штабу вже фактично розпочато. До неї долучаються українські фінансово-промислові групи, які вже встигли відзначитися на підтримці проросійського проекту в 2004 році. Перебуваючи із найближчим оточенням на Сардинії, Тимошенко скликає під свої знамена «вчорашніх», які прагнуть реваншу на чолі з Медведчуком. Нещодавно, за особистим запрошенням Тимошенко Ю.В., до них приєднався і Кучма Л.Д., прилетівши в суботу на Сардінію», – наголосив заступник Глави Секретаріату Президента.

«Почерк і методи цієї компанії ми дуже добре вивчили в 2004 році. Тому не має дивувати, якщо ми станемо свідками розгнузданої інформаційної кампанії, потоку брехні та шумових ефектів на кшталт нової політичної реформи чи спроб імпічменту Президента.

Ми передаємо наявні матеріали до правоохоронних органів для детального вивчення. Суспільство має право почути відповідь на питання, як далеко можуть зайти політики за межу, де закінчується політична боротьба і починається зрада національних інтересів»,- підсумував Андрій Кислинський.

Нагадаємо, 14 серпня, прес-секретар прем’єр-міністра України Марина Сорока спростувала інформацію, розповсюджену низкою ЗМІ, про те, що прем’єр Юлія Тимошенко висловила позицію уряду щодо подій у Грузії.

За матеріалами Новинар