Перший Всеукраїнський ковальський фестиваль

„Залізний лев 2007” – так буде називатися Перший Всеукраїнський ковальський фестиваль, який проходитиме з 12 по 14 жовтня у Львові. Головна мета цієї події – популяризація народних традицій та культури, зокрема ковальського мистецтва. У межах фестивалю плануються виставки робіт ковалів з усієї України , студентів кафедри металу Львівської Національної Академії Мистецтв та учнів відділу художнього металу Львівського Державного Коледжу Декоративно-ужиткового Мистецтва ім.


І.Труша. Окрім робіт сучасних ковалів , львів’яни та гості фестивалю мають нагоду побачити роботи майстрів 19-20 сторіч. На площі за музеєм „Арсенал” відбудеться демонстрація ковальської майстерності .Також має пройти науково-практична конференція під загальною назвою „Художній метал в Україні: минуле, сучасне, майбутнє”.

У фестивалі братимуть участь громадські та державні діячі, громадські організації, які представлять на ньому козацькі та середньовічні бойові мистецтва. Почесними гостями стануть Віталій Кличко, Андрій Шевченко та члени Львівських обласної та міської рад. Українські ковалі плануюсь спільно виготовити та подарувати місту лавочку для закоханих та ковану метало-пластику, присвячену дню Покрови Пресвятої Богородиці.