Одеса, Україна – перлина Чорного Моря

Якщо ви плануєте відвідати Одесу, це портове місто пропонує чимало готелів, але, на мою скромну думку, готель, зручно названий Готель Одеса, – найкращий у місті. Збудований у 2001 році на березі Чорного Моря, цей п’яти зірковий готель – центральна прикраса Одеського Порту. Усі 178 номерів поглядають на чорноморське узберіжжя, тож кожний відвідувач гарантовано отримує кімнату з видом на море. Найважливіша риса цього готелю – його зручне місцеположення. Залишивши мармуровий фасад, здійсніть неспішну прогулянку крізь просторий внутрішній двір готелю, пройдіться вздовж підземної галереї щоб уникнути дорожнього руху та опиниться на Бульварі біля підніжжя знаменитого Сходового Маршу, краще відомого як Потьомкинські Сходи, що нагадують про російську революцію проти царизму у 1905 році. Розправа на Потьомкинськіх сходах була чудово зображена у й досі захоплюючій класичній стрічці Сергія Ейзенштейна “Броненосець Потьомкін”.


У наш час важливість цієї історичної події втрачена для сучасного покоління. Дійсно, єдине, що відбувалося на сходах на моїй пам’яті, було пов’язане з колишніми солдатами та торговцями, що пропонували свої товари на вигідних умовах. Піднявшись по сходах на самий верх, ви опиніться на головній вулиці міста, Дерибасовській вулиці, де на вас чекає процвітаюча ділова частина Одеси.

Дерибасовська є водночас космополітичною, декадентською, сповненою ентузіазму та типово російською вулицею. Тут ви знайдете Оперний Театр та Театр Балету, декілька парків та музеїв. Вздовж бульвару розташовані вишукані крамниці, ресторани, кафе та нічні клуби. Це – місце для розваг, що ніколи не зачиняється, неонове місто, вбране для туристів та міської еліти. В готелі Одеса біля Чорного моря ви завжди відчуватимете себе як вдома. Місто Одеса пропонує гарне поєднання старого та нового, де денне дозвілля разом з захоплюючими ночами минають, нажаль, надто швидко.