«Братство» затримує навчання «Сі бріз» у Одесі

Морський пікет Братства триває. Жодне судно Альянсу не може залишити Одеський порт. Про це повідомила прес-служба Братства.


Незважаючи на всі спроби американських військових та співробітників вітчизняних спецслужб, човни із активістами Братства продовжують утримувати вихід з Одеського порту. В акції беруть участь 20 членів організації.

Зазначимо,як повідомляють спостерігачі з місця подій, до порту стягуються значні сили міліції, спецпідрозділи Беркут.
Нагадаємо, 21 липня 10 човнів Братства перекрили вихід із порту Одеси, в якому розташовані іноземні військові кораблі, з метою не допустити останніх до участі у навчаннях НАТО Сі Бриз 2008.

Як повідомлялося, навчання НАТО в Одесі супроводжуються численними акціями протесту з боку місцевого населення. МЗС РФ вважає, що це свідчить про громадські настрої в Україні в зв’язку із курсом державної влади на форсований вступ до Альянсу.

Додамо, що цьогорічні маневри Сі Бриз-2008 традиційно проводяться в дусі програми НАТО Партнерство заради миру. Метою маневрів, що відбуваються у рамках американо-українських військових навчань, оголошено підвищення рівня взаємодії при проведення «миротворчих і гуманітарних операцій». Водночас, у ході навчань відробляються такі елементи, як ведення розвідки, пошук підводного човна умовного супротивника, заходи з контролю судноплавства, відбиття нападів з повітря та інші, цілком немиротворчі дії.

За матеріалами Новинар.