Мери у мережі

Йти поруч з прогресом – це не тільки модно, але й необхідно. Ось і мер Києва не може залишитись в стороні. Леонід Черновецький заявив, що збирається у недалекому майбутньому завести свою персональну Інтернет сторінку. (ЛигаБизнесИнформ )Також, мер запросив кожного, в кого є цікаві ідеї щодо сайту, зв’язатися з його прес-службою та внести свої пропозиції.


Отже, не будемо вигадувати велосипеда, ламати голову над тим, як допомогти мерові стати ще популярнішим серед киян, та подивимось, який опит у цьому напрямку мають зарубіжні колеги Черновецького. Можливо, київський мер прислухається до цих порад.

Так, мер міста Буенос-Айрес вирішив не тільки розповісти своїм виборцям про тяжкі мирські будні, але й показати (prosto.fm). Він встановив в своєму офісі дві веб-камери, щоб люди могли слідкувати за його діями у реальному часі. Транслювалося це на сайті www.buenosaires.gov.ar. Прозорі відношення мали підтвердити кристально-чисті наміри мера в його прагненні покращати долю жителів міста. Так близько до народу мер не був ще ніколи.

Румунський мер пішов далі у своєму прагненні здійснити бажання кожного з жителів свого міста. На своєму сайті мер Бухаресту Траиана Басестку пропонував вбити себе! (compulenta.ru) До дня народження мера, на його сайті була встановлена флеш-гра, де кожний мав нагоду потренувати свою меткість та влучити мерові в голову дротиком. Найбільшими фанатами цієї гри стали сам народний обранець та його друзі й партійні соратники. Як кажуть, від кохання до ненависті……

Чого тільки не зробить кожний поважаючий себе мер, щоб задовольнити своїх підопічних.