Сильні дощі на Прикарпатті спричинили значні підтоплення

Місцева влада Івано-Франківська готує приміщення загальноосвітніх шкіл для можливої евакуації людей з будинків, які сильно підтоплені внаслідок проливних дощів на Прикарпатті.

Про це на брифінгу повідомив міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевич.

Зокрема, мер заявив, що готується приміщення трьох загальноосвітніх шкіл для можливої евакуації людей з будинків, які сильно підтоплені.

За словами Анушкевича,, нині не працює Черніївський водозабір, залиті водою очисні споруди в селі Ямниця.
Також у приміському селі Вовчинці більшість людей евакуйовані, залишилось лише 20 сімей неевакуйованими.

Мер Івано-Франківська також повідомив, що сьогодні, 25 липня, через несприятливі погодні умови в Івано-Франківську підтопило міське тролейбусне депо, через що вранці жоден тролейбус не вийшов на маршрут.

Також сьогодні працівники міського управління МНС в Івано-Франківську перекрили автомобільний рух через один із найбільших мостів міста, який з’єднує мікрорайон Пасічний з центром Івано-Франківська.

Він також повідомив, що всі автомобілі швидкої допомоги розподіленні за медичними закладами мікрорайонів для забезпечення вчасної доставки хворих.

За словами мера, нині не працює Черніївський водозабір, залиті водою очисні споруди в селі Ямниця.

Варто зазначити, що сьогодні в області перебуває міністр з надзвичайних ситуацій України Володимир Шандра. Він провів зранку нараду, ознайомився з наслідками стихії у Коломийському районі, в даний момент відбув в інші райони Прикарпаття.

Як повідомлялося, в Івано-Франківській області у період з 23 по 25 липня сильні проливні дощі спричинили різкий підйом рівнів води в гірських ріках басейнів Прута і Дністра. Внаслідок підтоплення МНС відселили з прилеглих територій вже 300 осіб.

З матеріалами Новинар