Львів одержує грант від Європейського Союзу

Міська влада Львову переконана, що місто потрібно розвивати в першу чергу в туристичному напрямку.


Отже, в рамках програми розвитку туризму, місто виграло грант Європейського Союзу на реалізацію проекту, що передбачає вдосконалення туристично-інформаційної структури міста, як повідомив 17 жовтня на прес-конференції заступник міського голови Львова Василь Косів (http://jeynews.com.ua”). В тій історичній частині міста, що увійшла до культурой спадщини ЮНЕСКО, до історичних об’єктів будуть встановлені вказівники, планшетки з інформацією кількома мовами. Вказівники мають бути транслітеровані латинкою. Це допоможе туристам зорієнтуватися у місті. Також планують відкрити інформаційний туристичний цент на площі Ринок. В місті встановлять екрани, які допомагатимуть знайти потрібні місця. Також влада пообіцяла покращити ситуацію з публічними туалетами.

На реалізацію проекту, який триматиме два роки, мерія отримала грант від Європейського Союзу у розмірі понад 600 тисяч євро.

Цікаво зауважити, що ще минулого року, начальник міського управління культури Львову А.Клімашевський, зазначив: «Якщо ми хочемо інтегруватися у Європейський Союз, то маємо заручитися грантовими проектами, щоб ті кошти з Європи пішли на облаштування доріг, інфраструктуру, зрештою, приведення Львова до європейських стандартів… Загалом ідеться про те, що буде створено уніфіковану систему знакування маршрутів англійською мовою, також систему транслітерації, завдяки чому туристові буде зручно користуватися нею за кермом машини чи на велосипеді. Облагороджуватимемо територію в рамках історичної частини міста, яка увійшла до спадщини ЮНЕСКО..”(portal.lviv.ua)

Це, вважають в міській раді Львову, привабить іноземних туристів до міста та зробить їх відпочинок комфортнішим.