Львів намагається перетворитися на Східно Європейський економічний центр

Отримавши стимул на підставі підготовки до чемпіонату з футболу Євро 2012 та відповідальний за реалізацію можливості розвитку міжнародної торгівлі з країнами Європейського Союзу , Львів – центр комерції, заснований за наказом Франца Іосіфа, імператора Австро-Угорської Імперії, одне з найстаріших міст в Україні, знаходиться на передовій економічного процвітання. Будівництво, туризм та сфера розваг є двигунами економічних зусиль у прагненнях Львова перетворитися на головну область міжнародної економічної діяльності у Східній Європі.


Українська політична нестабільність, яка прийшла після Оранжевої Революції три роки тому, не змогла досить вагомо вчинити негативний вплив на комерційні очікування. Балансуючи на межі між Західною та Східною Європою Львів радіє можливості пишно розцвісти на міжнародному рівні, особливо коли на Українській землі буде проводитися чемпіонат Європи з футболу 2012. Шість міст України було обрано для проведення чемпіонату: Київ, Львів, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса та Харків, хоча два останні знаходяться у резерві. Матчі будуть проводитися у чотирьох українських містах включаючи Львів. Будівництво нового стадіону планується закінчити у 2010 році. Реконструкція інфраструктури, ремонт доріг та перебудова Львівського аеропорту є частиною підготовки до чемпіонату.

Що означає весь цей економічний гомін для туристів? Якщо плани на реконструкцію Львівського аеропорту до відкриття чемпіонату по футболу здійсняться, місто може перетворитися на міжнародний центр подорожування літаками. Замість польоту до Києва з подальшим пошуком засобів пересування до Львова, відвідувачі отримають змогу розпочати свою подорож Україною з міста, якому доручено охороняти культуру старого світу та успіхи 21 століття ще довго після того, як пролунає фінальний свисток арбітра.