Львівські депутати вимагають заборонити діяльність регіоналів і комуністів

Львівська обласна рада просить Президента Віктора Ющенка заборонити діяльність Комуністичної партії й Партії регіонів, тому що їх діяльність спрямована на ліквідацію незалежності України.


Рішення про це прийнято на сесії облради 18 березня. За це рішення проголосувало 64 депутата за необхідних 61.

“Шановний пан Президент! Звертаємося до Вас як до Гаранта Конституції України. Вимагаємо, керуючись статтею 37 Конституції України, ініціювати звернення до суду з вимогою заборонити діяльність політичних партій, зокрема ПР і КПУ, діяльність яких спрямована на ліквідацію незалежності, порушення суверенітету й територіальної цілісності й розпалення міжетнічної ворожнечі”, – сказано в ньому.

Зі свого боку, член ПР Ганна Герман закликала парламентаріїв і Президента засудити «провокаційні заклики» депутатів Львівської облради про заборону діяльності КПУ і ПР.

Про це вона заявила сьогодні під час засідання парламенту.

За словами Герман, в цьому зверненні дії депутатів Львівської облради мають бути визнані такими, що «ведуть до дестабілізації і до подальшого поділу України». Вона заявила, що вчорашнє звернення депутатів Львівської обласної ради до Президента України щодо, зокрема, заборони діяльності Партії регіонів і КПУ – «це політична провокація».

За її словами, ця провокація спрямована «на підбурювання нашого електорату в південно-східних регіонах на адекватну відповідь». (Кореспондент)