Ліві партії розпочинають акції протесту на честь приїзду Буша.

СПУ та інші ліві оголосили про початок 31 березня, у перший день візиту президента США Джорджа Буша до України, антиНАТОвських демонстрацій. Вони погрожують продовжити акції у разі надання Україні Плану дій із набуття членства в НАТО на Бухарестському саміті.


Про це повідомив представник політради Соціалістичної партії України Михайло Коропатник, інформує сайт СПУ. Він зазначив, що спільна антинатівська акція лівих сил розпочнеться 31-го березня о 12-ій годині на Майдані Незалежності і може мати безстроковий характер, у разі прийняття Бухарестським самітом рішення про приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО.

Соціалістична партія вважає, що вступ до НАТО порушить стабільність на Сході Європи, «серйозно зашкодить дружнім стосункам із сусідами – Росією і Білоруссю». Разом з тим соціалісти переконані, що це призведе до «повної дискредитації зовнішньої політики України. Врешті – решт, ми станемо для Північноатлантичного союзу не більше, ніж розмінним пішаком у геополітичних іграх наддержав».

Крім того, ліві мають намір 1 квітня з самого ранку блокувати Секретаріат Президента України. Також соціалісти обіцяють встановити на Хрещатику наметове містечко, де роздаватимуться антинатівські матеріали.

Нагадаємо, Джордж Буш перебуватиме в Україні 31 березня – 1 квітня. Він прибуде до Київа 31 березня ввечері.

Наступного дня президент США проведе окремі зустрічі з Президентом України Віктором Ющенком і прем`єр-міністром Юлією Тимошенко. Заплановані також зустрічі Президента США з лідером опозиції і головою парламенту. Очікується, що під час свого візиту Президент США висловить підтримку Україні у прагненні отримати План дій із набуття членства в Північноатлантичному альянсі у Бухаресті. (Уніан)