Ющенко запевнив, що парламент відновить свою працю

Як оголосив Президент України Віктор Ющенко на офіційному відкритті Першого міжнародного Форуму «Європа – Україна», найближчим часом український парламент розпочне свою роботу.


За його виразом, останні три роки Україна «складає прекрасний іспит» на уроки демократії. Ющенко зазначив, що для адекватної інтерпретації політичних процесів, що відбуваються в країні, дуже важливо розуміти Україну чотири-п’ять років тому, і те, які проблеми і диспропорції Україна успадкувала від попередньої влади.

«Навіть у контексті дострокових парламентських виборів Україна продемонструвала, що ті протиріччя, які дуже часто, у тому числі і в наших сусідів, викликали набагато гостріші протиріччя і недемократичні форми їх рішення… Україна

продемонструвала, що у нас достатній інструментарій політичного діалогу, демократії, для того, щоб дати відповідь на всі виклики», – відзначив Глава держави.

Ющенко переконаний, що Україна прийде до працюючого парламенту найближчими днями, і що ті надумані обставини, на яких сьогодні формується верхня частина протистояння у Верховній Раді, відійдуть у минуле. «Власне кажучи, тут немає предмету дискусії, це все надумано», – сказав він.

Президент упевнений, що парламент почне працювати конструктивно, і продемонструє для всього ділового ринку політичну стабільність. «З цього не треба робити трагедії, але потрібно робити уроки», – підкреслив він. (ФорУм)