У тумані на Говерлі Ющенко гуляє

Сьогодні наш президент здійснює традиційне сходження на найвищу вершину українських Карпат Говерлу (2061м) в Івано-Франківській області (ua.korrespondent). Віктор Ющенко щороку відвідує Карпатські гори. На рахунку Глави держави уже понад 35 сходжень.


Як повідомляє прес-служба Президента України, сходження на вершину розпочалося о 9.00 з двох боків: Івано-Франківської і Закарпатської областей. Ющенко атакує Говерлу з боку Закарпаття. У цій нелегкій справі гаранта підтримують губернатори, нардепи, урядовці та інші любі друзі. Йосип Кулик, помічник голови Івано-Франківської облради, повідомив, що на вершині Говерли – туман, без дощу, вітер зі сторони Закарпаття.

На вершині Говерли Ющенко має відкрити скульптурну композицію «Тризуб» висотою майже три метри і мармурову стелу, в яку буде закладено капсули із землею з усіх регіонів України, взяту з місць звитяг українського духу і зброї.

Також на Говерлі під звуки гімну України президент підніме Державний прапор України розміром 6 на 4 метри, який виготовили у Луганську з непромокаючої тканини. Потім священики освятять державні символи.

Встановлені на Говерлі українські символи матимуть статус пам’ятки державного значення.