Голову МВС відправлять у Косово

Міністерство закордонних справ України готує поїздку глолови МВС Юрія Луценка до Косова для з’ясування ситуації. Українське ж консульство у Косові працює над репатріацією тіла загиблого миротворця на Батьківщину.


Про це повідомив сьогодні на брифінгу речник міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

«Результати аналізу і вивчення ситуації з огляду на безпековий момент будуть узагальнені і передані керівництву держави для прийняття рішення», – сказав Василь Кирилич.
Він також повідомив, що за інформацією окремих джерел, опрацьовується і питання щодо можливого відвідування сьогодні Косова міністром закордонних справ Республіки Польща.

Він нагадав, що українські миротворці перебувають у Косові під польським командуванням.

Нагадаємо, 17 березня під час проведення спеціальної операції зі звільнення захопленої території та приміщення суду в північній частині м. Митровиця сталося зіткнення противників проголошення незалежності Косово з поліцейськими силами ООН.

У результаті збройного протистояння протестуючі серби обстріляли будинок поліцейської станції та закидали територію гранатами. Унаслідок таких дій було поранено 21 працівника Спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Косові. Один із поранених – заступник командира оперативного взводу Спеціального миротворчого підрозділу МВС України у Косові Ігор Кіналь (1982 року народження). (ФорУм)