Не пропустить найцікавішого фестивалю кіно у Києві!

Київ в цьому місяці приймає ще один фестиваль кіно. З 20 по 28 жовтня в столиці відбудеться 37-й Міжнародний кінофестиваль „Молодість” (“http://kiev2000.com”). У кінотеатрах „Жовтень”, „ Київська Русь”, „Україна”, „Комод”, „Кінопанорама”, „Ультрамарин”, залах Дому Кіно, Культурно-художнього центру НАУКМА та Києво-Могилянської Академії любителі кіномистецтва зможуть побачити 62 картини, деякі з яких боротимуться за головний приз фестивалю – 10 тисяч долларів США та статуетку „Скифський олень”. Біля 30 фільмів показиватимуть поза конкурсу.

Такі зірки, як Жерар Депардье, Роман Поланскі та Фанні Ардан стануть прикрасою фестивалю. Також, можлива присутність американської зірки Уми Турман, що знялася у фільмі українця Вадим Перельмана „В цвіті”, який буде показано на закритті фестивалю. Українським подарунком глядачам стане фільм Єви Нейман „Біля ріки”.

Традиційно, три категорії стрічок будуть винесені на суд кіноманам та жюрі на чолі з Мохсеном Махмальбафа. Доречі, стрічки цього режисера також транслюватимуться в рамках поза конкурсної ретроспективи. Отже, конкурсна програма включає студентські стрічки, перші професійні короткометражні стрічки, та перші професійні стрічки.

Програма фестивалю також пропонує ретроспективи, зустрічі з діячами кіно, вечірки пам’яті та прем’єри. Більш докладніше про події фестивалю можна дізнатися з офіційного сайту http://www.molodist.com/.