У Львові створили Раду Міст Євро-2012

Сьогодні у Львові мери українських та польських міст створили Раду міст Євро-2012, яка координуватиме процес підготовки до футбольного турніру. Раду очолили мер Львова і президент Варшави.

У присутності Президента України Віктора Ющенка відбулась урочиста церемонія підписання декларації про створення відповідної Ради.

Згідно з документом, Рада діятиме на постійній основі і засідатиме не менш як двічі на рік протягом 2008-2009 років і не менш як 4 рази на рік протягом 2010-2012 років.

Як зазначається у декларації, завданням Ради має стати координація дій українських та польських міст під час підготовки до Євро-2012, обмін досвідом, взаємна підтримка і спільне обстоювання інтересів міст у відносинах з центральною владою та УЄФА.

Рада обиратиме співголів – по одному з польської та української сторони – на кожному засіданні.На 2008 рік прийнято рішення обрати співголовами мера Львова Андрія Садового та президента Варшави Анджея Цудака. Керівники міст вирішили, що наступне засідання Ради відбудеться у жовтні 2008 року у Варшаві.

Документ підписали з польської сторони: від Варшави Цудак, від Вроцлава – Мачєй Блуй, від Хожува – Ян Міхалік, від Гданська – Анджей Трояновскі, від Кракова – Вєслав Старовіч, від Познані – Мачєй Франкєвіч. З української сторони документ підписали: від Львова – Садовий, від Одеси – Михайло Кучук, від Дніпропетровська – Іван Куліченко, від Донецька – Микола Волков, від Харкова – Михайло Добкін, від Києва – Анатолій Голубченко. (Кореспондент)