Міноборони готується до чергових реформ

Після ста днів перебування на посаді глави Міноборони Юрій Єхануров розповів, що його відомство виконуватиме цільовий план співробітництва Україна – НАТО, а суспільство має вчитися по-іншому дивитися на армію.


„Світ ставить перед нами зовсім інші вимоги. Уже не повинно бути величезних військових об’єднань, має зростати роль окремої особистості. Наприклад, нам потрібно повністю переосмислити роль сержанта. Школа сержантів, яку ми збираємося відкрити в Харкові, є новим баченням структури збройних сил. Досвід конфліктів, які були і є у світі, свідчить про те, що основою стають маленькі й гнучкі підрозділи”, – зазначив керівник Міноборони.

„Повірте, я знаю й умію це робити. Недавно я видав указ про зміну структури міністерства. Зараз ми працюємо над новим штатним розкладом. Я б хотів привчити співробітників до того, що ми будемо більше гнучкими, активними й агресивними”, -зауважив він.

Єхануров погоджується з висловленням Президента про “перевантаженість військового відомства не властивими йому функціями” і про низьку боєздатність військ.

Як відзвітував Єхануров, торік майже третина бюджету Міноборони пішла на не властиві армії функції. 18,5 тис. чоловік перебувають на об’єктах, які, по великому рахунку, армії не потрібні й від них варто позбутися (Кореспондент)