Київ святковий: небезпека в транспорті!

В повній «бойовій» готовності очікують новорічні та різдвяні свята київські робітники транспортної галузі. Відповідне міністерство пообіцяло прийняти особливі заходи з забезпечення небезпеки пасажирів на всіх фронтах.


Так, усі водії, що перевозитимуть дитячі екскурсії, повинні мати стаж не менше 5 років а також мобільні телефони, щоб звернутися за допомогою у випадку НС.

Автомобільний конвой ДАІ буде супроводжувати транспортні колони, що складатимуться з більш ніж 10 автобусів.
Всі транспортні засоби мають бути перевірені на наявність протипожежних заходів, бо, як вважає міністр транспорту й зв’язку Н. Рудьковський, діти полюбляють перевозити з собою петарди.

Передсвятковий «шухер» наводять й у вітчизняному авіапарку. Не тільки на землі, але й у небі громадяни України мають бути у небезпеці, щоб отримати найкраще від новорічних та різдвяних свят. «На літаках, які не відповідають технічним вимогам, ніхто нікуди не полетить», – заявив міністр (nr2.ru).

Також, робітники оперативних штабів та груп по ліквідації надзвичайних ситуацій на транспорті за наказом міністра мають бути готові до дій в екстремальних умовах.