Київські сироти пригорнули увагу міського голови

Київські діти-сироти отримали кілька знаків уваги від міської влади. Раніше цього тижня ти з них, що вступили до вищих навчальних закладів цього року, отримали стипендії київського міського голови. Їх вручила заступник голови КМДА Ірена Кільчицька з приводу міжнародного Дня студента. Вона зачитала вітання студентам від київського мера Леоніда Черновецького, в якому він бажав хлопчикам та дівчаткам наполегливості, високих знань та позитивних оцінок і пообіцяв, що київська влада докладе усіх зусиль, аби молодь відчувала себе впевнено у майбутньому, пише газета “Хрещатик”.


Цього року стипендію отримали 85 студентів-сирот. Ірена Кільчицька наголосила, що діти і надалі отримуватимуть щомісяця стипендії у сумі 100 грн, за відмінне навчання — 200 грн.

Також приємну новину Київська міськрада приготувала для сімей, що виховують дітей-сиріт. Зараз діти, що живуть у спеціальних дитячих закладах, отримають більше грошей від держави, ніж прийомні. Але, як вважає начальник служби у справах дітей при міськадміністрації Микола Кулеба, сироти, що проживають в дитячих будинках не відрізняються від тих, що живуть під опікою. Тож, сім’ям, які беруть під опіку дітей-сиріт, місто буде виплачувати додаткові кошти.