Харків: благодійний концерт гурту „Океан Ельзи”

В Харкові 18 грудня в 19:00 відбудеться благодійний концерт за участю гурту „Океан Ельзи”. Про це повідомляє офіційний сайт харківської обласної адміністрації. Концерт, що проходитиме в приміщенні Презентаційно-виставкового центру „Радмір Експохол”, присвячений дню Святого Миколая та триває в рамках акції „Подаруй мрію дітям”. Всі кошти від концерту підуть на здійснення новорічних бажань дітей-сиріт, дітей,


позбавлених батьківської опіки, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних та прийомних сімей та дитячих будинків. Про свої бажання діти написали минулого року, коли напередодні новорічних свят в Палаці студентів Національної юридичної академії відбулося свято для дітей. Такі благодійні свята вже стали традицією, та проходять вони під патронатом голови обласної держадміністрації А.Авакова.

Як повідомляють в прес-службі гурту „Океан Ельзи”, гроші підуть не лише в дитячі будинки, але й на обладнання для дитячих лікарень.

Лідер гурту С.Вакарчук вважає дуже символічним, що такий концерт проводиться саме в Харківській області, бо Харків – це місто молоді та студентства. „Я вважаю, що саме молодь повинна надати приклад співчуття та підтримки. Ці риси допоможуть нам побудувати сильне повноцінне суспільство в майбутньому”, – сказав він (ЛІГАБізнесІнформ).