Справа Гонгадзе: матір небіжчика називає судовий процес окозамилюванням

11 березня, Леся Гонгадзе виступить у Апеляційному суді Києва, де триває справа про вбивство її сина Георгія. Леся Гонгадзе називає судовий процес окозамилюванням.
Своє бажання виступити вдруге за два роки слухання справи Леся Гонгадзе пояснює тим, що суд наближається до свого фіналу та невдовзі буде оголошено вирок.


«Наскільки мені відомо, тих підсудних ніхто не обвинувачує у вбивстві мого сина Георгія у вересні 2000 року. Їм інкримінують злочини, які мають дотичне відношення до переслідування мого сина і до його загибелі», – заявила Леся Гонгадзе.

Вона вважає, що підсудні упродовж усього процесу діяли в змові з прокуратурою. Мати запевнила, що чекатиме інших розслідувань та судових процесів у справі, а цей суд назвала „окозамилюванням громадськості”. Мати загиблого журналіста повідомила, що не оскаржуватиме вирок щодо колишніх працівників МВС Валерія Костенка, Миколи Протасова та Олександра Поповича у будь-якому разі, оскільки вважає його „проміжним”.

За її словами, „цих людей не судять як вбивць мого сина”, пояснює вона, і додає, що факт смерті не доведено, немає й свідоцтва про смерть.

Своє звернення у суді Леся Гонгадзе адресуватиме також Президентові та генпрокурору.

Нагадаємо, Георгій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року. У його вбивстві звинувачують трьох колишніх співробітників Департаменту зовнішнього спостереження і кримінальної розвідки МВС України – В.Костенка, М.Протасова та О.Поповича. Ще один обвинувачуваний – колишній керівник зазначеного департаменту МВС Олексій Пукач – знаходиться в розшуку. (Кореспондент)