Забудова території Жовтневої лікарні під питанням

Столична влада має намір оскаржувати рішення суду, яке дозволяє забудову паркової зони на території, яка належить лікарні


Сьогодні Київський міський голова Леонід Черновецький заявив, що вважає будівництво на території Олександрівської (Жовтневої) лікарні незаконним і підозрює, що чинився тиск на суддю, який ухвалив рішення, яке дозволяє забудову території. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Будівництво на території Олександрівської лікарні незаконне з точки зору ідеології розвитку Києва як зеленої столиці. І, на мій погляд, рішення Київського господарського суду, що винесене на користь будівництва, ухвалене під тиском на судові органи з боку тих, хто стоїть за забудовником і лобіює його інтереси», – заявив Леонід Черновецький.

Київський міський голова підкреслив, що інтереси киян повинні бути на першому місці, і він має намір підтримати вимоги мешканців столиці щодо припинення цього будівництва.

«Я маю підозри, що саме БЮТ і саме один із перших керівників цієї політичної сили лобіюють такі протизаконні рішення суду. Це ганьба, що ухвалюються рішення на користь можновладців, які обмежують права киян. Ніяких законних підстав у суді для того, щоб це будівництво продовжувалося, не було і немає. І подібні рішення ні до чого доброго не приведуть», – відзначив Леонід Черновецький.

Мер Києва підкреслив, що столична влада має намір оскаржувати рішення суду, яке дозволяє забудову паркової зони на території, яка належить лікарні.