Блохін покидає збірну

Питання, яке в останній час тримало в напрузі всіх, небайдужих до українського футболу, здається, вирішено. Тренер національної збірної Олег Блохі подав у відставку. У Блохіна, який очолював збірну з 2003 року та вивів її в фінальну частину чемпіонату світу 2006 року, вибіг контракт. Але це не єдина причина, за якою головний тренер залишає збірну. Нещодавно, Україна вибула зі змагань чемпіонату Європи 2008, не потрапивши до фінальної частини. В своєму виступі на засіданні ФФУ, Блохін заявив, що, хоча у збірної були всі умови, щоб пройти до фінальної частини та показати вдалу гру, команда провалила відбірний турнір Євро-2008.


„Я не хочу робити знижку ані на силу суперників, ані на слабкість нашого чемпіонату. Як і чотири роки тому я повністю відповідаю за свої слова та всю провину за провал беру на себе”, – сказав екс-тренер (rosbalt.ru).

Виконком ФФУ виніс свою оцінку виступу української збірної в Евро-2008: рішенням всіх членів результати команди визнали „незадовільними”.

На питання одного з членів виконкому, чи є шанси, що він таки залишиться на посаді головного тренера збірної, Олег Блохін відповів, що рішення прийнято, й змінювати його він не збирається.

За словами президента Федерації футболу Григорія Суркіса, Блохін висловив бажання працювати в клубному футболі. Але на питання журналістів, чи не збирається він очолити один з московських клубів, Блохін визнав за краще не відповідати.

Щодо нового тренера української збірної, Г.Суркіс відмовився назвати будь які кандидатури на цю посаду, але запевнив, що тренер має бути затверджений до середини січня.