Долю України НАТО вирішить 4 квітня

Засідання комісії Україна-НАТО на найвищому рівні в Бухаресті заплановане на 4 квітня.


про це повідомила прес-секретар Президента України Ірина Ванникова на брифінгу для преси.

Речник Ющенка розповіла, що в цьому заході братимуть участь глави держав та урядів Північноатлантичного альянсу і, відповідно, Президент України. Після засідання комісії запланована спільна прес-конференція Президента України і генерального секретаря НАТО Яапа де Хоопа Схеффера.

І.Ванникова нагадала, що візит Президента до Бухареста розпочнеться 3 квітня. В.Ющенко, зі свого боку, планує взяти участь в робочому ланчі глав-держав та урядів країн-членів НАТО під головуванням Я.Схеффера.

На цей день також заплановано ряд двосторонніх зустрічей, зокрема з прем’єр-міністром Нідерландів, прем’єр-міністром Норвегії та прем’єром Люксембургу. Також планується участь в зустрічі глав-держав контрибуторів міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані під головування Я.Схеффера.

Також було повідомлено і про орієнтовний склад делегації. Зокрема з Президентом до Бухареста відбудуть міністр закордонних справ Володимир Огризко, міністр оборони Юрій Єхануров, заступник глави Секретаріату Президента Олександр Чалий та секретар РНБО Раїса Богатирьова. (Уніан)