Україна стає Меккою педофілів

За даними правоохоронних органів, випадки зазіхань на сексуальну недоторканість дітей фіксують чи не щодня. Одночасно з цим, довести вину збоченця і ув’язнити його досить складно через недосконалість законодавства.


Фахівці переконують, що педофілії в Україні сприяють декілька чинників: соціальний стан людей, відсутність профілактичної роботи, лояльність Кримінального Кодексу й навіть новітні технології.

Правоохоронці погоджуються, що відповідальність за педофілію замала та відповідний розділ Кримінального Кодексу потребує суттєвих змін. Тим часом більшість педофілів вважають, що своїми вчинками допомагають дітлахам.

За словами фахівців, поки влада вноситиме зміни до Сімейного та Кримінального кодексів та ратифікуватиме Конвенцію захисту дітей від сексуальної експлуатації та розбещення, неповнолітні мають знати, принаймні, основні правила безпеки, а також вчасно сказати збоченцю «Ні».

Як повідомлялося, Європол закликав Україну до боротьби із дитячим порно. За словами представника Європолу Менно Гаґемаєр, у той час, коли у ЄС боротьба із дитячою порнографією є пріоритетом, в Україні спостерігається брак інтересу з боку влади у боротьбі з такими злочинами. (Кореспондент)